Soile Tirilä, puheenjohtaja soile.tirila@nba.fi

Leena Hongisto, rahastonhoitaja leena.m.hongisto@gmail.com

Sirpa Lehtonen, sihteeri sirpa.s.lehtonen@outlook.com

Juhani Piipponen, jäsenrekisterihoitaja juhani.piipponen@iki.fi

Maarit Roininen maarit.roininen@hus.fi

Elina Kilpiö elina.kilpio@elisanet.fi

Anu Wiik anu.j.wiik@gmail.com

Birgitta Kaipanen birgitta.kaipanen@welho.com

Maarit Heikkilä, varapuheenjohtaja ideapaakari@gmail.com



Osoite:

Toimelan palstapuutarhayhdistys ry

c/o Hongisto

Korppaantie 3 C 13

00300 Helsinki


Pankkitili: Nordea

FI79 2167 1800 0056 99